Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie


NEBYTOVÉ PRIESTORY, DEVÍNSKA N. VES

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame na predaj nebytové priestory pod bytovým domom v Devínskej Novej Vsi na ulici J.Jonáša.

Priestory sú podľa listu vlastníctva určené na využitie ako skladové priestory, avšak sú vhodné aj ako sídlo firmy, kancelárske priestory, prípadne nehlučná výroba...

V priestoroch bola započatá rekonštrukcia, ktorá už v súčasnosti neprebieha, a tak si ich nový majiteľ môže prispôsobiť pre vlastné potreby.

Celková výmera je 379 m2, situované sú na prízemí, k dispozícii je nákladná rampa, bezproblémový prístup a množstvo parkovacích miest.

Pri rekonštrukcii bola nanovo vybudovaná samostatná toaleta, sprcha a priestor pre kuchynku. Kúrenie je zabezpečené radiátormi, k dispozícii je teplá a studená voda, elektrická prípojka 220 a 380 V. Energie majú samostatné merače.

Predpis mesačnej zálohovej platby správcovi predstavuje cca 560,-€, k tomu je potrebné pripočítať náklady na elektrickú energiu.

V prílohe prikladám pôdorys, ale pre lepšiu predstavivosť doporučujem osobný náhľad.

Priestory majú strategickú polohu vzhľadom na rýchle napojenie na diaľnicu smer Česká republika a zároveň je odtiaľ výborná dostupnosť do Bratislavy.

Predajná cena bez DPH: 228.000,-€

 

https://www.nehnutelnosti.sk/4632405/predaj-nebytove-priestory-j-jonasa-devinska-n-ves/

 

V prípade doplňujúcich otázok, či záujmu o obhliadku ma kontaktujte na tel.čísle: +421 903 444 895.

www.ivetadurtova.sk

mail: info@ivetadurtova.sk

 

Upozornenie: text a fotografie použité v tomto inzeráte podliehajú ochrane podľa autorského práva a nesmú byť kopírované, rozmnožované a šírené v celku alebo po častiach bez predchádzajúceho písomného súhlasu autora inzerátu.

Iveta Ďurtová

So svojimi realitnými skúsenosťami pomáham klientom bezpečne prejsť celým procesom predaja, kúpy, alebo prenájmu nehnuteľnosti. Každý realitný obchod je originálny,  rovnako tak aj pristupujem ku každému klientovi. Pri svojej práci využívam tie najmodernejšie prostriedky na prezentáciu nehnuteľnosti, ktoré sa v súčasnosti ponúkajú.

 

Presvedčte sa o tom osobne. Slová potvrdia iba vlastné skúsenosti.


Iveta Ďurtová

Kontaktný formulár

Stiahnuť PDF