Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie


Rodinný dom vhodný nielen na bývanie, Myslenická ul., Pezinok

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame na predaj rodinný dom v Pezinku, v časti Grinava.

Na rozľahlom pozemku s výmerou 1.491 m2 sa okrem domu nachádzajú prístavby, ktoré ponúkajú možnosť rôzneho využitia. V súčasnosti sa nehnuteľnosť využíva na podnikanie, v prípade záujmu je možnosť prekvalifikovania využitia stavby na bývanie. Prístavby momentálne slúžia ako sklad, časť je využívaná ako ubytovanie...

Dispozícia domu: vstupná chodba, dve obytné miestnosti, kuchynský kút, toaleta, zobytnená je aj časť podkrovia, ktorá sa dá využiť na prespanie, prípadne šatník, či odkladací priestor. Dom bol postavený v roku 1950, rekonštruovaný bol v roku 2003, kedy bola vymenená strecha, okná podlahy, dvere... Napojený je na všetky inžinierske siete, okrem kanalizácie, ktorá sa v súčasnosti buduje, odpad je riešený žumpou.

Prístavba, ktorá bola skolaudovaná v roku 2015 využívaná na ubytovanie disponuje tromi obytnými miestnosťami, kuchynkou, sprchovým kútom a toaletou.

Na pozemku sa nachádzajú ďalšie prístrešky a skladové priestory.

Pred domom je vybudované parkovisko pre cca 4 autá.

Nehnuteľnosť má široké využitie: bývanie, podnikanie, prípadne skombinovanie oboch možností.

CENA za nehnuteľnosť: 299.999,-€

 

 https://www.nehnutelnosti.sk/4741819/predaj-rodinny-dom-vhodny-nielen-na-byvanie-myslenicka-ul-grinava/

 

V prípade doplňujúcich otázok, či záujmu o obhliadku ma kontaktujte na tel.čísle: +421 903 444 895.

www.ivetadurtova.sk

mail: info@ivetadurtova.sk

 

Upozornenie: text a fotografie použité v tomto inzeráte podliehajú ochrane podľa autorského práva a nesmú byť kopírované, rozmnožované a šírené v celku alebo po častiach bez predchádzajúceho písomného súhlasu autora inzerátu.

Iveta Ďurtová

So svojimi realitnými skúsenosťami pomáham klientom bezpečne prejsť celým procesom predaja, kúpy, alebo prenájmu nehnuteľnosti. Každý realitný obchod je originálny,  rovnako tak aj pristupujem ku každému klientovi. Pri svojej práci využívam tie najmodernejšie prostriedky na prezentáciu nehnuteľnosti, ktoré sa v súčasnosti ponúkajú.

 

Presvedčte sa o tom osobne. Slová potvrdia iba vlastné skúsenosti.


Iveta Ďurtová

Kontaktný formulár

Stiahnuť PDF