Mám za sebou viac ako desaťročné skúsenosti v realitnom biznise. Za ten čas tak, ako všetko naokolo, aj realitné prostredie prešlo veľkou zmenou.

Menili sa nároky na bývanie, ceny, možnosti prezentácie nehnuteľností, ako i práca realitných maklérov. Pribudlo využívanie technológií v praxi, klienti získavajú technologické zručnosti a vďaka tomu sú oveľa náročnejší a kritickejší nielen pri výbere svojho nového bývania, ale aj k nám, realitným maklérom. 

  Ja si tieto zmeny plne uvedomujem, a preto sa snažím pracovať moderne a kvalitne. Využívam k tomu všetky dostupné nástroje.

 

 

PROFESIONÁLNA FOTOGRAFIA

Poznáte to. Vraví sa, že fotografia predáva. Niečo na tom bude. Ak by ste si vyberali nehnuteľnosť na niektorom z realitných portálov, verte, že si ako prvé budete pozerať ponuky s peknými fotografiami.

Ak budete predávať vašu nehnuteľnosť, tiež budete chcieť, aby bola prezentovaná dokonalými fotografiami, aby si ich záujemci všimli medzi prvými, čím vznikne šanca rýchlejšieho predaja


 

 

HOME STAGING

Home staging ide ruka v ruke s profesionálnymi fotografiami. Home staging, vo voľnom preklade akési naaranžovanie priestoru je dnes veľmi účinné pri predaji nehnuteľnosti. Aj v obchode si vyberiete skôr pekne vyleštené, zdravo vyzerajúce jabĺčko namiesto nahnitého, ležiaceho vedľa neho. Preto ešte pred samotným fotením dbám na to, aby bola nehnuteľnosť upravená tak, aby zaujala klienta, ako to krásne jabĺčko v obchode. 


 

VIDEO, 3D SCAN 

 Niekoľko rokov dozadu začali poniektorí makléri využívať na prezentáciu nehnuteľnosti videoprehliadku. Táto novinka sa veľmi zapáčila tak predávajúcim, ako i záujemcom o kúpu, dokonca si videoprehliadky začali klienti sami vyžadovať. V súčasnosti sa naďalej využíva video, avšak veľký boom zaznamenáva takzvaný 3D scan. Toto už je vyššia forma videoprezentácie, pomocou ktorej sa viete "prechádzať" po jednotlivých miestnostiach. Vďaka tomu viete, či vás daná nehnuteľnosť oslovila natoľko, že si ju chcete pozrieť aj osobne. Šetrí to vám, ale i predávajúcim čas a navyše sa eliminujú zbytočné osobné návštevy u predávajúcich. 


 

 

PÔDORYSY

Pôdorysy sú neodmysliteľnou súčasťou mnou prezentovaných nehnuteľností. Pomáhajú klientom zorientovať sa v priestore a umožňujú im v rozhodovaní, či daná dispozícia bytu alebo domu je pre nich prijateľná.


 

 

INDIVIDUÁLNA STRÁNKA

 Individuálna stránka, čo si môžeme pod týmto pojmom predstaviť? Počuli ste o takejto možnosti? Aby realitný maklér podporil rýchlosť a úspešnosť predaja nehnuteľnosti, využíva niekoľko predajných nástrojov. Ako jedna z mála maklérov využívam pri predaji tvorbu individuálnej stránky samotnej nehnuteľnosti. Takto prezentovaná nehnuteľnosť naberá na atraktivite a serióznosti, čo zvyšuje záujem na realitnom trhu.


  

PREZENTÁCIA NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

Ak nie si na facebooku, nežiješ. Povedal vám to niekto? Alebo ste si vy z niekoho takto uťahovali? Časom sa z tohto výroku stala tak trochu pravda. Sociálne siete sa stali akýmsi kultom prezentácie nielen nášho súkromia, komunikácie, ale v poslednej dobe tu denne prijímame množstvo informácii o tom, kto čo robí, ponúka a pod. Bola by veľká škoda nevyužiť tento priestor. Okrem odprezentovania  nehnuteľnosti sa tu snažím klientom prinášať rôzne novinky z realitného sveta, ako i odpovedať na ich otázky.


 

 

 

 

 

Vytvorené v systému CHYTRÝ WEB MAKLÉRA

Tomawell s.r.o. © 2024

Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie