Veľká spokojnosť po každej stránke, veľmi profesionálny prístup. Rád využijem služby pani Ing. Ďurtovej aj v budúcnosti.
Milan Kozický

Pri kúpe nášho bytu v Ivanke pri Dunaji sme mali dvojnásobné šťastie. Okrem vysnívaného bývania bola našou realitnou maklérkou a kontaktnou osobou p.Iveta Ďurtová. Veľmi sme ocenili jej ochotu, ústretovosť, komunikáciu a skúsenosti v oblasti realít a všetkých náležitostí s tým spojených. Pani Ďurtová nám bola nápomocná pri všetkých častiach procesu kúpy bytu, ako aj pri administratívnych záležitostiach a ešte raz jej zo srdca ďakujeme za výbornú spoluprácu.
Zuzana a Jozef Fugger

Ďakujeme pekne za Vašu pomoc pri predaji bytu, za Váš osobný prístup a trpezlivosť pri vybavovaní. Želáme Vám veľa ďalších úspešných predajov.
Katarína a Petr Šafrankovi

Spolupráca s Vami bola vynikajúca a bezproblémová. Taktiež právny servis bol na vysokej úrovni, nemám čo vytknúť. Ďakujem veľmi pekne za všetko.
Majerová

So službami sme boli viac než spokojní. Všetko bolo vybavené expresne a bez otáľania pre obe zúčastnené strany. O všetkom, ako aj o postupe v ďalších krokoch, ktoré nasledovali, sme boli v predstihu informovaní, čo nám pomohlo urýchliť proces predaja. Prístup bol veľmi profesionálny, nemám čo vytknúť. Prajem len to najlepšie.
Mišun

Vašu spoluprácu musím ohodnotiť na výbornú. Ak bolo niečo potrebné, napr. doložiť, vybaviť, Vaša reakcia bola rýchla. Určite by som Vás doporučil aj mojim známym. Ďakujem pekne.
Danko

Veľmi oceňujeme Váš profesionálny prístup pri predaji nášho pozemku na Čiernej vode. So spoluprácou sme boli maximálne spokojní. Ak by sme sa v budúcnosti rozhodovali o prevode nehnuteľností, určite sa na základe týchto skúseností obrátime na Vás. Ďakujeme.
Štefan a Ľubica Šišlákoví

Vytvorené v systému CHYTRÝ WEB MAKLÉRA

Tomawell s.r.o. © 2024

Používame cookies na optimalizáciu našich webových stránok a našich služieb. Ďalšie informácie o cookies nájdete tu.

Nastavenie